Молодіжне Євро-2023 з футболу: збірна України завдяки автоголу перемогла румунів

КИЇВ. 24 червня. УНН. Збірна України U-21 у другому матчі фінальної частини Євро-2023 завдяки автоголу зуміла переграти своїх однолітків з Румунії. У вечірньому матчі іспанці обіграли хорватів, тож збірна України, після двох ігор забезпечила собі путівку до чвертьфіналу, повідомляє УНН.

Протягом всієї гри українські футболісти воліли ініціативою, однак переможний гол у ворота суперників влетів лише на 89 хвилині матчу завдяки автоголу Діканя.

Статистика

Румунія (U-21) — Україна (U-21) — 0:1 (0:0)

Гол: Дікан (89, автогол).

Румунія (U-21): Тірновану, Пантя, Раковіцан, Дікан, Ціку, Ліксандру (Поп, 82), Скречу (к) (Кімпану, 82), Іштфан, Мунтяну (Альбу, 57), Петріла (Попеску, 57), Маркович (Берліджа, 68).

Запасні: Попа, Горча, Мікулеску, Борза, Мазілу, Піту, Думітреску.

Україна (U-21): Трубін, Сич, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Бондаренко (к) (Очеретько, 86), Бражко (Желізко, 86), Кащук (В’юнник, 77), Судаков, Криськів (Брагару, 68), Сікан (Ванат, 68).

Запасні: Нещерет, Фесюн, Сирота, Салюк, Мудрик, Лях, Назаренко.

Додатково

У першому матчі українці обіграли хорватів з рахунком 2:0. Україна має 6 очок, стільки ж мають іспанці. В останньому турі групового турніру ці збірні зіграють між собою.