Молодіжне Євро-2023: Україна програла Іспанії

КИЇВ. 6 липня. УНН. Українська збірна відкрила рахунок на початку матчу, але потім пропустила п’ять голів, що і призвело до поразки. Про це повідомляє УАФ, пише УНН.

Деталі

Збірна України закінчила виступи на молодіжному Євро-2023 з футболу. У півфіналі команда Руслана Ротаня поступилася Іспанії — 1:5.

Українці претендували на свій другий фінал Євро U21 в історії.

У вирішальному матчі українська “молодіжка” брала участь у 2006 році, програвши тоді Нідерландам.

Перемігши у чвертьфіналі одного з фаворитів турніру французів, підопічні Ротаня гарантували собі історичну путівку на олімпійський турнір 2024 року в Парижі. А у півфіналі мали протистояти Іспанії, з якою зіграли внічию на груповій стадії (2:2).

Голи матчу: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78 — Бондаренко, 13.

Нагадаємо

Молодіжна збірна України з футболу виграла у збірної Франції у рамках чвертьфіналу Євро-2023 з рахунком 3:1.