ЄС має “план Б”, як не дозволити Угорщині заблокувати допомогу Україні в 50 млрд євро – Reuters

ЄС має "план Б", як не дозволити Угорщині заблокувати допомогу Україні в 50 млрд євро - Reuters

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Європейський Союз зможе обійти будь-яке вето Угорщини та надати Україні 50 мільярдів євро допомоги. Про це повідомило Reuters, посилаючись на слова єврочиновників, передає УНН.

Цитата

«Настає момент, коли людям набридає, що Будапешт тримає всіх у заручниках. Обхідний шлях виснажливий, але ми його маємо, якщо знадобиться», — сказав один із чиновників ЄС.

Другий чиновник ЄС, який також говорив на умовах анонімності, погодився. “Питання грошей для України так чи інакше вирішиться, Київ отримає підтримку ЄС”, – сказав він.

Деталі

У випадку, якщо Будапешт застосує своє право вето, двоє чиновників ЄС сказали, що є спосіб обійти це, попросивши кожен з інших урядів ЄС створити власний пакет допомоги для Києва. Таким чином Україна зможе отримати потрібну суму через двосторонні домовленості.

Нагадаємо

Торік Угорщина вже накладала вето на допомогу Україні розміром в 18 мільярдів євро. Тоді після кількох місяців суперечок Будапешт добився від країн ЄС зниження суми, що підпадає під заморожування фінансування Будапешта. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 50 млрд євро від ЄС: в Мінекономіки розповіли, куди підуть кошти

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *