“У нас єдина позиція” – Єрмак про нібито розбіжності між Зеленським і Залужним

"У нас єдина позиція" - Єрмак про нібито розбіжності між Зеленським і Залужним

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Політичне та військове командування України має єдину позицію – перемогти у цій війні. Так голова Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував в інтерв’ю для Наталії Мосейчук інформацію про нібито розбіжності між президентом України Володимиром Зеленським та головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, пише УНН.

Цитата

На питання Мосейчук, чи є єдність у Володимира Зеленського та Валерія Залужного він відповів:
«Як може бути по-іншому. У нас єдина позиція – перемогти у цій війні. Але безумовно сьогодні йде постійний діалог, постійна робота 24 на 7. Ми повинні бути ще розумнішими, ми повинні бути ще креативнішими”, – сказав Єрмак.

Стосовно розмов про те, чи збирається президент замінити Залужного, Єрмак зазначив:

“Я не чув про це, у мене немає такої інформації”.

Доповнення

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у статті в The Economist заявив, що загроза переходу до позиційної війни – це серйозний виклик для України, і що затягування вигідне противнику, оскільки дасть йому змогу відновлювати та нарощувати свій військовий потенціал.

Після цього заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква, коментуючи статтю Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного виданню The Economist, заявив, що військовим не варто виносити на публіку, те, що відбувається на фронті.

Своєю чергою Володимир Зеленський, відповідаючи на питання про статтю головнокомандувача ЗСУ заявив, що ситуація на фронті не є патовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Деякі нардепи у гонитві за хайпом нехтують національною безпекою” – Стефанчук щодо заяв Ар’єва про нібито підготовку до звільнення Залужного

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *