“Питна вода безпечна”: у Київводоканалі спростували інформацію про начебто можливий спалах холери

"Питна вода безпечна": у Київводоканалі спростували інформацію про начебто можливий спалах холери

КИЇВ. 25 червня. УНН. У Київводоканалі зауважили, що інформація щодо начебто можливого спалаху холери не відповідає дійсності. Якість водопровідної води в Києві відповідає санітарним нормам, повідомило підприємство, пише УНН.

Деталі

У соцмережі розповсюджується інформація про начебто можливий спалах холери через холерну паличку у воді. У “Київводоканалі” наголошують, що ця інформація не відповідає дійсності. Стан водопровідної води у Києві відповідає санітарним нормам.

Цитата

“Зі свого боку Київводоканал повідомляє, що якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними показниками безпечності. За результатами лабораторних досліджень якість питної води централізованої системи водопостачання м. Києва відповідає чинним нормативним вимогам ДСанПіН. Жодних відхилень від чинного ДСанПіН наразі немає. Питна вода безпечна за епідемічними показниками та не шкодить здоров’ю людини”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інформація про якість води поверхневих джерел водопостачання та питної води в Києві щодня публікується на офіційному сайті “Київводоканалу” та сторінці у Facebook.

Додамо

Київводоканал повідомляє: водозабір для підготовки питної води та подачі її у централізовану систему водопостачанням Києва здійснюється з трьох джерел:

  • 30% – р.Дніпро,
  • 60% – р.Десна,
  • 10% – артезіанські джерела.

Зазначається, що контроль якості питної води централізованої системи водопостачання був відпрацьований впродовж багатьох років, тож результати достовірні. Фахівці контролюють якість питної води цілодобово без вихідних, наголошують у відомстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні не виявлено випадків та підозр на холеру – МОЗ

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *