Кембридж переміг Оксфорд у боротьбі за кількість робочих місць для випускників Кембридж переміг Оксфорд у боротьбі за кількість робочих місць для випускників

Кембридж VS Оксфорд: який виш перемагає в змаганнях за створення робочих місць

© Jorge Royan Елітні університетські містечка будують схему розвитку «економіки знань».  

Кембриджський університет випередив свого суперника – Оксфорд у боротьбі за створення нових робочих місць. Водночас обидва заклади освіти стають орієнтиром для інших міст, які прагнуть відтворити роботу двох найкращих британських університетських міст зі стимулювання місцевої економіки, пише Bloomberg. 

Коли студенти цього місяця повернуться до занять, суперництво між найстарішими університетськими містами Британії, яке триває вже вісім століть, стане більш окресленим. Вищезгадане видання проаналізувало дані агентства з працевлаштування Reed Recruitment. І вони показують, що Кембридж має перевагу над Оксфордом з точки зору кількості вакансій, доступних на одного працівника.

«І Оксфорд, і Кембридж мають багату історію академічних досягнень та інновацій, і це, природно, перекинулося на їхні місцеві економіки», — сказав Джеймс Рід, голова Reed. «Успіх цих міст демонструє потенціал університетів відігравати значну роль у місцевому економічному розвитку».

Раніше ми писали про Попелюшку з Херсону, яка стала амбасадоркою української мови в Оксфорді. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *