Державні частки ще п’яти обленерго передали “Українським розподільним мережам”

Державні частки ще п'яти обленерго передали "Українським розподільним мережам"

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Міненерго передало державний пакет акцій п’яти операторів системи розподілу до АТ «Українські розподільні мережі». Про це УНН повідомляє з посиланням на Міненерго.

Цитата

«АТ «Українські розподільні мережі» набуло права акціонера державних пакетів акцій ще п’яти операторів системи розподілу. Йдеться про ПАТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Харківобленерго» та АТ «Сумиобленерго» (25%). Відповідні пакети акцій передало компанії Міністерство енергетики України», – йдеться в повідомленні.

Отже, АТ «Українські розподільні мережі» набуло право акціонера вже у семи операторах системи розподілу електроенергії у різних регіонах країни (на момент створення до складу товариства входили АТ «Хмельницькобленерго» та АТ «Миколаївобленерго»).

«Наше основне завдання – посилення енергетичної безпеки держави. Якісна, системна робота операторів системи розподілу електроенергії – її складова, надважлива в умовах воєнних викликів», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні перевірили готовність обленерго до зими в умовах ракетних обстрілів

Очільник Міненерго відзначив важливість системної співпраці операторів для отримання необхідної міжнародної допомоги: як у межах гуманітарного обладнання, так і за кошти Фонду енергетичної підтримки.

«Компанія «УРМ» ставить за мету консолідувати зусилля для залучення кращих світових практик у розвиток мережевого господарства України. Ми спільно маємо віднайти та впровадити нові технологічні рішення, сформувати єдину технічну політику для підвищення рівня стійкості енергетичної системи. А також створити умови для надійного, ефективного функціонування та розвитку ОСР в умовах трансформації енергоринку, інтеграції з об’єднаною енергосистемою Європи», – зазначив в. о. генерального директора АТ «УРМ» Артем Мартинюк.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *