Україна планує націоналізувати виробника “Ушастого няня”

Україна планує націоналізувати виробника "Ушастого няня"

Фото: Новини Вінниці

Міністерство юстиції України просить Вищий антикорупційний суд стягнути в дохід держави 100% від загальної кількості акцій приватного акціонерного товариства «Вінницяпобутхім», що належать російському акціонерному товариству «Невская косметика».

Marketing Marathon

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+ 25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу. Забронювати участь

Про це інформує пресслужба Мінʼюсту.

«12 червня 2024 року Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позовну заяву про застосування до акціонерного товариства «Невская косметика» (РФ) санкції, передбаченої пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції», — ідеться в повідомленні відомства.

Зазначається, що акціонерне товариство «Невская косметика» здійснює виробництво дитячої косметики та побутової хімії «Ушастый нянь», гелів та порошків «Sarma», побутової хімії «Мистер Чистер», зубної пасти «Новый Жемчуг».

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Мінʼюст просить стягнути в дохід держави 100% від загальної кількості акцій приватного акціонерного товариства «Вінницяпобутхім», що належать акціонерному товариству «Невская косметика.

“Вінницяпобутхім” був відомий як виробник прального порошку “Ушастий нянь”. 

В управління АРМА були передані арештовані активи підприємства “Вінницяпобутхім” у вересні 2022 року.

У грудні того ж року ТОВ “Крайтекс-Сервіс” здобуло перемогу за підсумками конкурсу з відбору управителя над арештованими активами ПрАТ “Вінницяпобутхім”.

Нагадаємо, що бенефіціарами компанії-переможця конкурсу є бізнесмени Валерій Кіптик і Руслан Шостак, яким також належать мережа супермаркетів Varus і мережа магазинів Eva. 

Зазначимо також, що рішення про передачу “Вінницяпобутхіму” в управління “Крайтекс-Сервіс” в квітні було схвалене Антимонопольним комітетом.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *