У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме “зводити” данський та український бізнес

У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

У Миколаєві 9 вересня урочисто відкрили перший бізнес-офіс приватної данської компанії з управління ризик-менеджменту Bright Bird. Як повідомляє обласна військова адміністрація, компанія займатиметься консьєрж-сервісом для данців, зокрема організацією зустрічей з місцевим бізнесом.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Зазначається, що компанія має акредитацію в Данії на сервіс для своїх громадян. Її представники зустрічатимуть данців в найближчих до України аеропортах, доставлятимуть в Миколаїв або по Україні, забезпечуватимуть їм місце проживання та укриття.

Bright Bird займатиметься й бізнес-представництвом: для тих підприємців, які в Україні готові розвиватися в міжнародному співробітництві, компанія організовуватиме зустрічі між зацікавленими данцями та українцями.

“Для Миколаєва відкриття такого офісу є дуже важливим, адже це перший приватний бізнес-офіс і перші робочі місця для українців, які будуть забезпечені данцями”, – зазначив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

До відкриття долучилися також посол Данії в Україні Олє Міккельсен та делегація посольства, заступник начальника ОВА Микола Марінов, керівник миколаївського офісу аналітичного центру Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.

Фото 2 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

Фото 3 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

Фото 4 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

Фото 5 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

Фото 6 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

Фото 7 — У Миколаєві запрацювала компанія, що допомагатиме "зводити" данський та український бізнес

Фото: Миколаївська ОВА

“Сьогодні я знаходжусь тут, тому що це є знаковим моментом для Миколаєва. І наше партнерство стосується також бізнесу й економічної співпраці. Я дякую Віталію Кіму за таку плідну співпрацю”, – прокоментував Міккельсен.

Як зазначено на сайті Bright Bird, її український офіс розташовано в Миколаєві на вулиці Адміральській, 18, тобто у сусідній з Миколаївською міською радою будівлі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *