Злочини РФ – Росіяни відправляють на окуповані території студентів-педагогів для промивання мізків дітям

Загарбники звозять своїх студентів-педагогів для “роботи з дітьми” на окупованих територіях — ЦНС

Фото ілюстративне © Минобороны России/t.me Окупанти продовжують “промивати мізки” українським дітям в окупації.

Російські загарбники звозять своїх студентів-педагогів для “роботи з дітьми” на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Все це відбувається у межах програми “педагогічний десант”. 

Ці “педагоги” збираються вчити українських дітей історії та російської мови. Тобто, як зазначає ЦНС, навчати “історії рідного краю” дітей на тимчасово окупованих територіях України будуть російські студенти з Саратова.

Фактично, пояснює Центр національного спротиву, російські “гастролери” збираються проводити політику геноциду, спрямовану на знищення свідомості цілого покоління українців. 

“Гастролери” з РФ розповідатимуть українським дітям про їх “приналежність до Росії” і перекладатимуть відповідальність за війну на Україну.

Раніше повідомлялося, що Росія вдається до дій для створення прокремлівського інформаційного простору на тимчасово окупованих територіях України з метою розмивання української національної ідентичності.

Напередодні нового навчального року на тимчасово окупованих територіях загарбники шукали дітей, батьки яких відмовились віддавати дитину в російські школи та погрожували позбавити їх батьківських прав

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *