Вибухи у Криму 20 вересня — Юсов прокоментував дії Сил оборони — новини Україна

Юсов: Останні події у Криму — намагання ЗСУ зруйнувати там російський логістичний хаб

© depositphotos/Yarr65 Кінцева мета цього – деокупація півострова. 

Представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що у Криму триває планова робота Сил оборони України, мета якої – руйнування логістичного хабу  окупантів на півострові. Під час телемарафону він зауважив, що більше подробиць щодо сьогоднішніх вибухів, які пролунали там, згодом повідомлять у Генштабі. 

Він наголосив, що останнім часом новин з Криму особливо багато. За словами Юсова, усі події відбуваються в рамках одного комплексу заходів, щоразу приносячи Силам оборони бажаний результат.

“Послаблення позицій ворога. Крим досі використовується як певний логістичний хаб для в тому числі перекидання на інші ділянки фронту сил і засобів противника. І ось власне для того, щоб цей логістичний хаб зруйнувати застосовуються і реалізуються певні операції. І на морі, і на суші, і в повітрі – і далі буде”, – підсумував він.

Нагадаємо, в ніч на 13 вересня ЗСУ атакували Корабельну бухту у тимчасово окупованому Севастополі. Як наслідок, були пошкоджені російський великий десантний корабель “Мінськ” і підводний човен “Ростов-на-Дону”. Ураження останнього експерти вже назвали історичним, адже, по-перше, в України немає технічних засобів для його ліквідації на воді, по-друге, це перший випадок, коли субмарину атакували з допомогою крилатих ракет.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *