Злочини РФ – Росіяни проведуть новий пропагандистський захід в окупації

Загарбники готують новий пропагандистський захід для молоді в окупації — ЦНС

© ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ Ворог закликає приєднуватися до псевдомолодіжних рухів, контрольованих Кремлем.

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях зберігають особливий інтерес до місцевої молоді, намагаючись знищити її ідентичність та перетворити на покірну масу, повідомляє Центр національного спротиву.

Для виконання цієї мети росіяни створили мережу псевдомолодіжних рухів, контрольованих Кремлем. Такі рухи є елементом пропаганди, спрямованої на позбавлення людини унікальності й волі, з метою «загнати її в стадо».

Загарбники спонукають молодь на тимчасово окупованих територіях приєднуватися до таких рухів, обіцяючи при цьому полегшення навчального процесу й матеріальні блага. За мережу відповідають колаборанти й «волонтери» з Росії.

За даними ЦНС, влітку на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя, у Бердянську ворог планує провести молодіжний форум «Південь молодий» – організації, яка наслідує радянську систему комсомолу й виховує майбутню номенклатуру партії.

Згідно з планом, затвердженим у Кремлі, кожен регіон повинен відправити на форум «волонтерів». Для учасників заходу обіцяють виступи псевдоінтелектуалів з кремлівської орбіти, а також інших «лідерів думок».

Раніше повідомлялося, що загарбники на тимчасово окупованих територіях вербували пропагандистів для фейкових місцевих видань, зокрема, серед молоді. Для цього серед студентів в окупації ворог проводив конкурси на кращі статті й відеоматеріали. За перемогу в таких конкурсах окупанти обіцяли техніку, а також можливість «стажування» у пропагандистських псевдомедіа.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *