Удари по території Росії – у Бундестазі пояснили, що буде, якщо збити російськи літак

У Бундестазі пояснили, що станеться, якщо ЗСУ зіб’ють російський літак західною зброєю над територією РФ

© EPA-EFE/CLEMENS BILAN «У Росії поменшає на один літак», пояснила голова комітету Бундестагу з оборони Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн

Голова комітету німецького парламенту з питань оборони Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн прокоментувала журналістам питання щодо побоювань ескалації при використанні західної зброї для ударів по території Росії, проти чого донедавна виступав канцлер Німеччини Олаф Шольц. 

«Що станеться, якщо російський винищувач буде збитий із західної зброї в російському повітряному просторі?» – запитало Штрак-Ціммерманн Deutsche Welle. 

«Це означатиме лише те, що у Росії поменшає на один літак, який прямував в Україну, щоб здійснювати удари і вбивати українців», – пояснила глава оборонного комітету Бундестагу.

За словами Штрак-Ціммерманн, робота політиків має полягати в тому, щоб пояснювати, що станеться, якщо не ухвалити рішення про дозвіл Україні наносити удари по російським військовим об’єктам на території Росії. 

«Необхідно розуміти, що в такому разі російська армія вийде на західний кордон України – до польського кордону. Тоді ці війська опиняться безпосередньо перед кордоном НАТО, який ми теж захищаємо. Якщо ми не зупинимо Путіна, то в підсумку під загрозою опиняться і наша територія, і наші військові. Тому що, якщо Росія нападе на Польщу або іншу країну НАТО, наприклад, на країни Балтії, то ми, німці, теж будемо втягнуті у війну. Якщо ви цього не хочете, то повинні ускладнити життя Путіну», – сказала німецька політикиня. 

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що на його думку можливість України завдавати наданою Німеччиною зброєю ударів по військових цілях у Росії, не призведе до ескалації. Але він уточнив, що ці удари мають надати «можливість захистити велике місто, наприклад, Харків».

Раніше Штрак-Ціммерманн звинуватила Шольца в тому, що він є «аутистом-всезнайкою» – через відмову надати Україні крилаті ракети Taurus.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *