Зеленський назвав Путіна нацистом — що мав на увазі президент України — новини Україна

Зеленський: Путін — нацист

© REUTERS/Cathal McNaughton Аби з РФ зняли санкції, агресор спершу повинен вивести свої війська з чужої країни, нагадав президент. 

Російський диктатор Владімір Путін винний у вбивстві українців та викраденні понад 20 тисяч дітей з тимчасово окупованих територій нашої держави, наголосив президент Володимир Зеленський, назвавши главу Кремля нацистом. Під час інтерв’ю італійським журналістам він додав, що дії диктатора подібні до того, що Адольф Гітлер робив під час Другої світової війни. 

“Що він (Путін – ред.) собі думає? Він каже, що треба забути про санкції тощо, і це не буде замороженим конфліктом. А що це буде? Ми пробачимо йому 20 тисяч дітей і тисячі смертей?” — риторично запитав Зеленський, додаючи, що Москва вважає, що їй пробачать усі злочини проти людства. 

Та ніхто не збирається цього робити, переконує президент України. 

“Ми мирна нація, ми просто хочемо додому дітей повернути, хочемо просто жити, вирощувати агропродукцію, але наша земля замінована цим злочинцем, — зауважив Зеленський. —  І як можна казати, що нехай знімуть санкції, це знову неадекватність людини”. 

Він нагадав, що за світ наклав на РФ санкції: незаконний перетин військовими кордону незалежної держави, окупація територій, ґвалтування і так далі. На це Захід відповів цивілізовано та економічно — обмеженнями, і для того, аби їх зняти, спочатку РФ потрібно вивести з України свої війська.  

“А санкції наклав весь світ, і якщо ти кажеш: я зупинюся, тільки зніміть санкції, то робиш ультиматум не лише Україні, але й всьому світу,” – пояснив глава держави.

Нагадаємо, російський диктатор Владімір Путін 14 червня висунув Україні ультиматум для початку мирних перемовин: ЗСУ повинні вийти з території чотирьох областей, частини яких окупували війська Росії, а Київ — відмовитися від членства в НАТО. Президент Володимир Зеленський після цього порівняв главу Кремля з Адольфом Гітлером, нагадавши, що йому не можна довіряти. А у МЗС попередили, що так Путін хоче ввести в оману міжнародну спільноту, додавши, що нічого нового у його словах немає. 

На Заході також не забарилися з реакцією. В НАТО назвали цю заяву пропозицією ще більшої агресії та військової окупації, яка не має добрих намірів, а у Пентагоні наголосили, що Путін не в тому становищі, аби диктувати Києву умови. Тим часом представник Китаю в ООН закликав Київ та Москву піти назустріч одне одному. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *