Загроза балістики – у Запорізькій та Дніпропетровській областях оголосили повітряну тривогу

Запорізька та Дніпропетровська область перебували під загрозою удару балістичними ракетами

© depositphotos/bpawesome Повітряна тирвога тут тривала близько 40 хвилин.

Кілька хвилин тому, 20 липня о 23.57 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил Збройних Сил України повідомив про загрозу застосування балістичного озброєння у Запорізькій та Дніпропетровській областях. У цих регіонах оголосили повітряну тривогу. “Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!” – закликали у Повітряних Силах. Станом на цей час повітряна тривога зберігається і на Донеччині, де її оголосили десятьма хвилинами раніше через загрозу все тієї ж балістики.

Близько пів на першу ночі 21 липня повітряну тривогу на Дніпропетровщині та Донеччині скасували. У Запорізька області вона зберігалася через загрозу удару тактичної авіації – повідомили у Повітряних Силах. У 0.37 відбій повітряної тривоги пролунав і для Запорізької області. Повітряна тривога тут тривала близько 40 хвилин. Станом на цей час небо над усією Україною – чисте.

Related video

Раніше повідомлялося що вчора, 20 липня о 22.45 Повітряні сили Збройних Сил України попередили людей про загрозу застосування окупантами дронів з північного та північно-східного напрямків.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *