Удари ЗСУ по Криму прокоментував Олексій Неїжпапа — новини Україна

Командувач ВМС: Крим перестає бути великим військовим хабом російської армії

© Скріншот Youtube А базі у Новоросійську, на думку віцеадмірала, не вистачає військових потужностей.

Через атаки ЗСУ Росія втрачає тимчасово анексований Крим як свій воєнний хаб у Чорному морі, впевнений командувач ВМС, віцеадмірал Олексій Неїжпапа. Під час інтерв’ю Reuters він наголосив, що удари Сил оборони завдали вже значної шкоди базі у Севастополі, де окупанти раніше займалися ремонтом та технічним обслуговуванням, також там проводили навчання та зберігали боєприпаси. 

“Вони були створені протягом багатьох десятиліть, можливо, століть. І очевидно, що зараз вони втрачають цей центр”, — сказав Неїжпапа, додаючи, що майже усі основні бойові кораблі ворога тепер утримуються у Новоросійську, а деякі й взагалі в Азовському морі. 

Базі у Новоросійську, на його думку, не вистачає військових потужностей. Зараз це основна проблема російського флоту, яку агресор намагається вирішити. Тим часом головні завдання Чорноморського флоту — логістика, контроль територій та здійснення ударів з допомогою крилатих ракет “Калібр”. 

Неїжпапа розповів, що за час повномасштабної війни захисники ліквідували або пошкодили 27 російських військових кораблів. Він уточнив, що п’ять з них вдалося знищити з допомогою мін, які морські безпілотники розмістили біля Севастопольської бухти у тимчасово анексованому Криму. 

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *