Удари по території РФ зменшили кількість обстрілів Харкова – Терехов зробив заяву

Удари по території РФ дозволили зменшити кількість обстрілів Харкова – Терехов

Ігор Терехов © Рух ЧЕСНО Ігор Терехов наголосив на важливості допомоги партнерів із поставками ППО.

Удари по позиціях окупантів на території Росії допомогли зменшити кількість обстрілів Харкова, заявив міський голова Ігор Терехов в інтерв’ю Reuters. За його словами, хоча удари по місту тривають, але дозвіл бити західною зброєю по території РФ допоміг досягти відносного спокою.

 «Це допомогло… Саме тому, можливо, Харків має … цей період … затишшя останні пару тижнів … що не було великих ударів, як це було, наприклад, у травні», – сказав Терехов, відповідаючи на запитання, чи полегшила ситуацію можливість завдавати ударів всередині Росії після тижнів інтенсивних бомбардувань.

Ігор Терехов додав, що близько 11,5 тисяч осіб приїхали до Харкова із регіонів, які перебувають під постійними обстрілами. Він також наголосив на необхідності допомоги західних партнерів із системами ППО.

«Дуже важливо мати зброю вчасно. Дуже важливо мати цю зброю, особливо багатофункціональну повітряну систему», – зазначив Терехов.

Нагадаємо, спочатку в ОП підтвердили, що США дозволили ЗСУ бити по території Росії їхньою зброєю, але лише у Харківській області — для відбиття наступу окупантів в районі Вовчанська. Та вже незабаром радник Білого дому з питань нацбезпеки Джон Кірбі припустив, що це рішення можуть змінити та розширити. У Росії на «зелене світло» Штатів відреагували традиційно, почавши погрожувати Вашингтону «фатальними наслідками».

Нещодавно видання Forbes повідомило, що Україна націлила HIMARS по насиченому окупаційними військами Бєлгороду вже за кілька годин після таємного дозволу США бити по РФ західною зброєю. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *