У Криму партизани виявили ЗРК Тор – війська РФ розмістили установку над пляжем

У Криму війська РФ встановили ЗРК “Тор” над пляжем – партизани

© Атеш Партизани кажуть, що почався зворотний відлік життя конструкції.

У тимчасово окупованому Криму війська РФ наражають на небезпеку місцевих жителів. Представники партизанського руху “АТЕШ” зафіксували в Севастополі установку зенітно-ракетного комплексу “Тор М2КМ”.

“Цього разу рашисти обрали чергове “ідеальне” місце для розміщення свого зенітно-ракетного комплексу. Його розмістили просто над пляжем, знову ставлячи під загрозу місцеве населення”, – уточнили “АТЕШ” в Telegram.

Партизани також опублікували фотографії комплексу, який стоїть на узбережжі. Зазначається, що найімовірніше, це може бути один з останніх знімків цього комплексу.

В “АТЕШ” нагадали, що Сили оборони України планомірно завдають ракетних ударів по радіолокаційних станціях та ЗРК, чим вивільняють “коридор” до кримського мосту.

“Зворотний відлік життя “незаконної конструкції” почався”, – наголосили партизани.

Раніше партизани повідомили, що знайшли місце розташування значної кількості зброї, військової техніки, а також зенітно-ракетного комплексу С-400 та радіолокаційної станції на мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму. Підпільники уточнили, що озброєння знаходиться за координатами 44.520626, 33.482381.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *