Туристичний сезон у Криму — Дмитро Плетенчук звернувся до людей на півострові

Плетенчук — туристам у Криму: Тікайте, там багато військових об'єктів

© Плетенчук Дмитро/facebook ЗСУ попереджали, що вони будуть цілями захисників. 

Речник ВМС Дмитро Плетенчук розповів, що в тимчасово окупований Крим продовжують їхати російські туристи, хоча учора на пляжах, попри сезон та вихідний, було достатньо порожньо. Під час телемарафону він додав, що після закриття Кримського мосту також спостерігається черга з автомобілів на в’їзд.

“Можна сказати, що, по-перше, не до всіх дійшло. По-друге, слід зазначити, що виживає ця галузь в Криму досить часто за рахунок бюджетників, яким ці подорожі просто купує їхнє підприємство або бюджет, — припустив Плетенчук. — Тому наповнюють вони туристами Крим в адміністративно-командний спосіб”. 

Він наголосив, що для туристів на півострові має таку ж пораду, як і для тих, хто оселився там і вважає його територією РФ. Цим людям краще залишити незаконно анексований Крим. 

“Ми попереджаємо, що в Криму багато військових об’єктів і поки вони там є – ніхто в спокою їх там не залишить. Тому робіть висновки, будь ласка, і ухвалюйте відповідні рішення, які допоможуть зберегти життя і здоров’я”, — сказав Плетенчук.

Нагадаємо, військовий експерт Олександр Коваленко прокоментував удар по пляжу в Севастополі, назвавши це наслідком роботи російської ППО. Він наголосив, що там було знайдено не рештки ATACMS чи Storm Shadow SCALP-G, а елементи зенітно-керованої ракети, яку використовують окупаційні сили. Ті останнім часом все частіше припускаються помилок у своїй роботі.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *