Служба за контрактом – Міноборони займеться рекрутингом операторів дронів

пілотників” title=”Міноборони запускає проєкт рекрутингу та навчання операторів безпілотників” />

© Міністерство оборони України Операторів дронів залучатимуть на службу за контрактом.

Міністерство оборони України у партнерстві з Victory Drones запускає проєкт з рекрутингу операторів безпілотників. Набір охочих будуть проводити через Центри рекрутингу української армії, повідомляє пресслужба Міноборони.

Партнером проєкту, який забезпечує підготовку та навчання операторів безпілотників, виступає Victory Drones – команда фонду Dignitas за підтримки United Help Ukraine. Набір громадян, які бажають служити операторами БПЛА, відбуватиметься через Центри рекрутингу української армії.

Зазначається, що оператором може стати будь-хто навіть без схожого досвіду. Для цього потрібно звернутися в один із центрів рекрутингу, Тут допоможуть заповнити заявку і супроводжуватимуть весь процес. У Міноборони уточнили, що прийти та спробувати себе можна вже з повісткою про уточнення даних.

“Спочатку людина проходить курси онлайн. Якщо результат позитивний, переходить на інший етап. Зрештою людина вчиться керувати БПЛА на полігонах та оформлюється на контракт”, – каже представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Навчанням кандидатів займатиметься проєкт Victory Drones. Багатоетапне безкоштовне навчання відбуватиметься. як онлайн, так і оффлайн. Воно займатиме приблизно місяць. Процес оформлення контракту кандидат розпочинає на останньому етапі навчання. Після цього його направляють на проходження базової загальновійськової підготовки.

Як уточнив керівник підготовки Victory Drones Ігор Борохович, підготовка не буде обмежуватися лише професійними навичками пілота безпілотників, вона включатиме тактичну медицину, психологічну допомогу в стресових ситуаціях та саморегуляцію. Він наголосив, що проєкт буде обирати кращих з кращих і претендент, який пройде навчання, служитиме саме за цим фахом.

Раніше у Міноборони розповідали, що у першому півріччі поточного року відомство відкриє 27 центрів рекрутингу в обласних центрах та великих містах. Повістки про мобілізацію там вручати не будуть.

Нагадаємо, у ЗСУ мають намір створити рекрутинговий центр з укомплектування військових частин та підрозділів Сухопутних військ. Командувач Олександр Павлюк наголосив, що кожен кандидат, який буде відповідати необхідним критеріям, зможе обрати собі підрозділ для служби. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *