Ситуація під Авдіїївкою – росіяни рушили в бік Костянтинівки

Від Очеретиного, яке утримувати для ЗСУ вже немає сенсу, росіяни рушили в бік останніх «фортець» Донбасу: карта

© Getty Images До Костянтинівки звідси ще 20 км, але саме тут найзагрозливіша ділянка у всій Донецькій операційній зоні.

Після фактичної втрати Архангельського, перебування наших сил в Очеретиному на територіях за ставком втратило сенс. Такою думкою поділився у Telegram Український військовий журналіст Богдан Мирошников. Він вважає, що залишки села будуть втрачені найближчим часом.

Просування росіян біля Очеретиного зафіксував і український інформаційний ресурс DeepState, котрий сьогодні близько 1.30 оновив свої інтерактивні карти.

очеретине03.05.jpg (50 KB)

очеретине03.05.jpg (50 KB)

Мірошников вважає, що тепер просування ворога в районі Очеретиного слід розглядати у контексті відразу двох напрямків: у бік траси Т0504 (на ділянці Покровськ-Костянтинівка) та Н20 (на ділянці Донецьк-Костянтинівка).

Причому, якщо у бік Т0504 росяни просунулися незначно, то у напрямку на Н20 їм вдалося вже зачепитися за підходи до Новоолександрівки. Мирошников каже, що зараз це найзагрозливіша ділянка у всій операційній зоні: «Бо у бік Карлівки окупанти хоч і мали успіхи, але незначні, і там вони впруться (якщо дійдуть) в черговий потужний укріпрайон, а ось просування у бік Костянтинівки – це успіхи вже іншого рівня, хоч до неї з боку Очеретиного зараз трохи більше 20 км, а з боку Іванівського – 11».

Костянтинівка, нагадаємо, разом зі Слов’янськом, Краматорськом та Дружківкою входить до так званого поясу фортець у Донецькій області. Захоплення цією лінії може дати росіянам вже стратегічну перевагу. На крайнє її місто – Костянтинівку – вони ціляться і з району Часового Яру, і, як бачимо, від очеретинського виступу також.

Раніше заступник начальника ГУР МО Вадим Скібіцький визнав, що окупація Часового Яру росіянами – це лише питання часу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *