Чи відправить Німеччина Україні Taurus — Шольца розкритикували за недолугий жарт

Шольц саркастично висловився про постачання Taurus ЗСУ. У відповідь йому нагадали про смерті українців

© EPA-EFE/HANNIBAL HANSCHKE За словами оглядача Льовєнича, нашій країні необхідні ці ракети для перерізання шляхів постачання Владіміра Путіна. 

Канцлер Німеччини Олаф Шольц з сарказмом відповів на питання про постачання Україні далекобійних ракет Taurus.

“Є зброя, яку можна постачати, лише якщо зберігається контроль за всім, що з нею роблять. І тут не можна вести дебати, наче між друзями: “Ти що, мені не довіряєш?” Звісно, я довіряю моєму другу. Але я б не став давати кожному всю зброю”, — цитує виступ Шольца перед жителями Люнебурга видання Bild.

Німецький оглядач розкритикував канцлера за такі слова, заявивши, що “його жарт — несмачний”. Канцлер вважає це смішним, тим часом як українці щодня стикаються зі смертю від російських ракет і дуже сподіваються на Taurus’и, наголошує Юліан Льовєнич. 

“Ефект від цього виступу: канцлер знову влаштовує “рознос” українцям. Хоча бачить у них друзів. Але, очевидно, не довіряє їм настільки, щоб поставити потрібну їм зброю”, — сказав Льовєнич.

Нагадаємо, у США сподіваються, що рішення про відправку Україні далекобійних ракет ATACMS “надихне” Німеччину ухвалити таке ж щодо Taurus’ів. До того ж про те, що час для такого кроку настав, сигналізує й опозиція ФРН. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *