Ситуація на сіверському напрямку – ЗСУ відкинули ворога у Серебрянському лісництві: карта

«Азов» відкинув ворога у Серебрянському лісництві – чому це важливо, хоча офіційні зведення оминули увагою цю операцію: карта

© 12 бригада спеціального призначення НГУ “Азов” ЗСУ поліпшили своє тактичне становище, розкривши «мішок».

Сили Оборони відкинули ворога у Серебрянському лісництві. Про це повідомив український інформаційний ресурс DeepState. Тут відзначають, що цю операцію провели бійці 12 бригади спеціального призначення “Азов”.

Український військовий журналіст Богдан Мирошников каже, що у Серебрянському лісництві було знищено дуже багато підготовлених підрозділів ворога.

Тим часом у зведенні Генштабу ЗСУ за минулу доби немає жодних відомостей про успіхи українських підрозділів у Серебрянському лісництві. Тут лише поінформували, що на сіверському напрямку росіяни зробили шість невдалих спроб витіснити наших оборонців з позицій в районах Спірного та Виїмки.

серебрянське30.jpg (48 KB)

серебрянське30.jpg (48 KB)

Телеграм-канал «Офіцер ✙» значною мірою пояснив, чому досягнення азовців не потрапило до багатьох зведень. Річ у тім, що відвойовані території – це не що інше, як болото, чагарники та інші подібні ландшафти: «пацани там добряче помучились, але свою справу зробили». І справа ця, вважає ««Офіцер ✙», була того варта: «Тактичне становище покращилось, тепер не вигрібають від ворогів з трьох сторін, «розкрили мішок».

Американський Інститут вивчення війни ISW у черговому своєму звіті також нічого не сказав про успіхи ЗСУ у Серебрянському лісництві.

Тут лише повідомили, що вчора, 29 червня, російські війська продовжили наземні наступи на сіверському напрямку. При цьому росіяни стверджували, їхні війська нещодавно захопили Роздолівку і просуваються до Переїзного. ISW каже, що не має візуальних доказів цим заявам.

Раніше повідомлялося, що бійці  95-ї окремої десантно-штурмової бригади разом із 12-ю бригадою  спеціального призначення “Азов” відкинули війська РФ від Ямполівки та Тернів Донецької області. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *