Ситуація на кордоні з Білоруссю – У ДПСУ заявили, що наразі Україна не становить загрози, проте реагуватиме на зміни

У ДПСУ прокоментували ситуацію на кордоні з Білоруссю

© МВС України “Ми реагуватимемо на всі зміни обстановки”.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко заявив, що загрози для Білорусі з боку України немає, але у відомстві продовжуватимуть слідкувати за ситуацією та реагувати відповідно до змін. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Україна не становить загрозу Білорусі, але звісно, що реагуватиме на всі зміни обстановки, за якими стежать підрозділи розвідки”, – зазначив представник ДПСУ.

За його словами, ситуація на кордоні з Білоруссю незмінна.

Водночас, каже Демченко, Мінськ продовжує робити інформаційні вкиди та маніпулювати інформацією.

Чиновник також нагадав що ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну білоруський диктатор Лукашенко заявляв, що Україна нібито тонами ввозить в Білорусь зброю. А зараз він вигадав, начебто “Україна центнерами за допомогою безпілотників перекидає на територію Білорусі вибухівку”.

“Фактично він не змінює свою риторику, але загалом Білорусь залишається в орбіті впливу країни-терориста, тому для нас напрямок Білорусі залишається загрозливим”, – додав він.

Раніше у Центрі протидії дезінформації (ЦПД) заявляли, що наразі загрози наступу з боку Білорусі немає. Проте росіяни можуть нагнітати ситуацію інформаційно, аби командування ЗСУ приділяло більше уваги цьому напрямку.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *