Росіяни знищують на своєму шляху і будівлі, і людей у Вовчанську, розповідає очільник поліції Харківщини

Вовчанськ перетворюється на Бахмут або Мар'їнку – керівник поліції Харківщини

© Наш Вовчанськ/facebook.com Окупанти випалюють практично все на своєму шляху

Російські окупаційні війська використовують тактику випаленої землі у місті Вовчанськ, що опинився у епіцентрі атакуючих дій ворога. У певному сенсі Вовчанськ перетворюється на Мар’їнку або Бахмут, вважає начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко, якого цитує “Українське радіо”.

Окупанти діють за стандартною технологією – обстрілюють територію артилерією, КАБами. Після таких масованих обстрілів на цій території практично не залишається нічого живого. Саме тому очільник харківського підрозділу Нацполіції рекомендує всім цивільним, які з тих чи інших причин залишається ще на лінії фронту чи на прифронтовій території, терміново виїздити, щоб зберегти собі життя.

Удари російські війська спрямовують як на військові, так і на цивільні об’єкти, зокрема на підрозділи, що виконують функцію екстрених служб, а також б’ють по рятувальникам і транспорту, який евакуює людей.

На півночі Харківської області станом на ранок 13 травня, російські окупаційні підрозділи зайшли на околиці Вовчанська на крайні вулиці та на Вовчанський мʼясокомбінат. Місто практично повністю залишається під контролем Збройних сил України – просунутись вглиб, ворогу не дозволили бійці ЗСУ,

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *