Росіяни застосовують авіабомби проти цивільних українців — Володимир Зеленський прокоментував це — новини Україна

Росія щомісяця скидає на цивільних українців до 3500 КАБів — Зеленський

© Офіс генерального прокурора Він порівняв цю тактику РФ з килимовими бомбардуваннями часів Гітлера. 

Президент України Володимир Зеленський розповів, що щомісяця російські окупанти використовують виключно проти цивільних українців та інфраструктури від 3200 до 3500 керованих авіаційних бомб. Це велика проблема для України. 

“Щоб люди боялись і тікали з того чи іншого міста, з тієї чи іншої громади, а Росія мала змогу окупувати ці села й міста, — пояснив Зеленський тактику ворога під час останнього інтерв’ю, фрагмент якого опублікував на своєму Tg-каналі. — І це головна мета”.

Те саме, продовжив президент, робив Адольф Гітлер, застосовуючи тактику килимових бомбардувань. Путін діє по тій же методичці. 

Президент також зауважив, що ЗСУ витримують натиск окупаційних військ на фронті, хоча це й не просто. Завдяки їм провалилася операція ворога по окупації міста Харків, попри те, що Сили оборони протягом восьми місяців не отримували допомоги від США. 

Раніше президент зазначав, що Україні потрібні щонайменше сім систем ППО Patriot для захисту ключових міст. Він пояснив, що головна перевага РФ — це перевага в повітрі, і поки агресор її не втратить, то не шукатиме чесний мир.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *