Нова тактика росіян – в районі Часового Яру діють невеликими групами піхоти за підтримки техніки

В районі Часового Яру росіяни відмовилися від «м’ясних штурмів», що роблять натомість – ISW

Виваженіша тактика наразі успіху агресору не приносить.  

Росіяни більше не проводять піхотних “м’ясних штурмів” в районі Часового Яру, а діють невеликими групами піхоти за підтримки механізованої техніки, в тім числі і неспеціалізованої – зокрема, час від часу проводять штурми на мотоциклах. Про це Американський Інститут вивчення війни ISW повідомив у черговому своєму звіті, посилаючись на командира українського підрозділу, який діяв на цій ділянці фронту.

Той також повідомив, що російські війська активізували використання безпілотників у цьому районі. А ще офіцер розповів, що російські сили наступають на південний схід від Часового Яру в районі Кліщіївки та Андріївки, щоб обійти українські сили з півдня та атакувати український тил.

Наразі зміна тактики особливих здобутків агресору не дає.

ISW каже, що 14 червня російські війська продовжували наступ у районі Часового Яру, однак підтверджених змін лінії фронту тут не було. Хоча один із російських війскових оглядачів й повідомляв, що росіяни закріпилися в західній частині Нового мікрорайону на сході Часового Яру і що частини російської 98-ї дивізії ВДВ захопили кілька багатоповерхових будинків у цьому районі.

Раніше повідомлялося, що напередодні упродовж трьох днів російські війська майже безперервно атакували за підтримки авіації та броньованої техніки у районі міста Часів Яр.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *