Рьопке про російський танк-черепаху – це доводить, що у ЗС РФ не вистачає бронетехніки

Окупанти застосували

© Скріншот з відео Знищення нової машини – лише питання часу.

Експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке вважає, що використання під час штурму Красногорівки танка Т-72, обшитого листами металу, свідчить, що російські армії не вистачає бронетехніки для перевезення солдатів. Про це йдеться у матеріалі видання Bild. 

Рьопке називає його “танк-черепаха”, “танкенштейн”, “новітнє відкриття російського інженерного мистецтва” і “технічне втілення поняття “м’ясний штурм”.

За словами аналітика Bild, присутність такої машини полі бою доводить, що у російській армії закінчується БТР або БМП. 

Тому, як зауважує Рьопке, навіть бойовий танк доводиться використовувати як “броньований автобус”, попри те, що металеві пластини знижують його маневреність.

“Первісне використання “танкенштейна” на чолі колони бронетехніки принесло успіх: передові частини ЗС РФ увійшли в Красногорівку. Але знищення нової машини високоточним FPV-дроном – лише питання часу”, – переконаний Рьопке.

Нагадаємо, експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке повідомив, що за останні десять днів окупанти просунулися приблизно на три кілометри в районі Авдіївки у Донецькій області. У матеріалі для Bild він розповів, що найбільший успіх у ворога є в Первомайському (2 км на північ у напрямку Нетайлового), між Тоненьким і Уманським (3 км в сторону останнього) та у Семенівці. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *