Ракетна атака на південь – на Одещині пролунали вибухи

Південь України атакували російські ракети, на Одещині пролунали вибухи

© depositphotos/bpawesome Атака тривала лише 12 хвилин.

Сьогодні, 23 вересня, у 0.41 Офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомив про загрозу застосування ракетного озброєння для південних областей. Повітряну тривогу оголосили в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

” Увага! Група ракет рухається у напрямку Одещини! Терміново в укриття!” – сповістили у 0.42 Повітряні Сили ЗСУ.

“Жителі Одеської області, терміново рушайте в укриття!” – закликали в Одеській обласній військовій адміністрації і окремо зазначили: “Білгород-Дністровський район, перебувайте в безпечних місцях до відбою. Це важливо!”

Місцевий паблік “Новости Одесса | Одеса” повідомив про вибухи в районі селища Затока Білгород-Дністровського району. Чекаємо на офіційну інформацію з цього приводу.

“Попередньо, був запуск протикорабельних ракет «Онікс» з Криму у бік Одещини”,  – поінформував паблік “Збройні Сили України. Війна з окупантами”.

У 0.54 повітряну тривогу на півдні України скасували. Вона тривала лише 12 хвилин. Про наслідки атаки дізнаємося з офіційних джерел. Станом на цей час небо над усією Україною – чисте.

Раніше повідомлялося, що вчора, 22 вересня, українські війська вразили штаб командування Чорноморського флоту Росії на території тимчасово окупованого міста Севастополь у Криму.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *