Продовження допомоги США Україні — Ллойд Остін прокоментував бездіяльність Конгресу — новини Україна

Остін: Через бездіяльність США Україна опиниться у смертельній небезпеці, а решта світу — під загрозою

© EPA-EFE/OLIVIER MATTHYS Він нагадав, що є країни, які спостерігають за діями РФ в Україні та тим, як США реагують на них. Наприклад, Китай. 

Національна безпека США сьогодні залежить від рішучості Вашингтона у питанні продовження військової підтримки України, позаяк диктатор Владімір Путін розраховує, що наша держава залишиться без допомоги західних партнерів, наголосив американський міністр оборони Ллойд Остін. Під час виступу в Сенаті він додав, що якщо Штати похитнуться, Україна опиниться у смертельній небезпеці. 

“Якщо Кремль візьме гору в Україні, це підбадьорить потенційних агресорів по всьому світу, і Сполучені Штати будуть набагато менш безпечними, якщо Путін здобуде свою перемогу в Україні”, — сказав Остін. 

Через американську бездіяльність під загрозою опиниться цілий світ, продовжив він. Це може створити ризик “немислимих витрат й небезпек”, адже, наприклад, Китай спостерігає за ситуацією в Україні, діями РФ та реакцією США. 

До того ж ЗСУ вже проробили чималу роботу — відвоювали 50% території, окупованої РФ після 24 лютого 2022-го, нагадує очільник Пентагону. І сьогодні Київ не закликає воювати за Україну, а лише просить засоби для підтримки власних зусиль. 

“Без допомоги у сфері безпеки вони не зможуть поповнити запаси вкрай необхідних систем протиповітряної оборони, що потрібні їм для захисту свого народу, і їхні інші оборонні можливості атрофуються”, — підсумував очільник Пентагону.

Детальніше про те, що відбувається у Штатах навколо українського питання, читайте у статті Олександра Хари “Брудні ігрища навколо допомоги Україні. Що далі?” на ZN.UA. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *