Повітряні атаки 3 червня – У Харкові було чутно вибухи

У Харкові було чутно вибухи, росіяни вдарили по регіону ракетами

© depositphotos/bpawesome Тривога охопила кілька східних областей.

Сьогодні, 3 червня, у перші хвилини нової доби у Харкові було чутно серію вибухів. Про це повідомили кореспонденти “Суспільного”. Вони кажуть, що вибухало, ймовірно, за межами міста.

“Ракета з Білгородщини!” – попередив у 0.11 паблік “Харьков Life | Харків” і відразу потому сповістив про ще один вибух в області.

Раніше, о 23.36 2 червня, Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомило у Telegram про активність ворожої тактичної авіації на північно-східному напрямку та загрозу застосування авіаційних засобів ураження.

У 0.26 тривога розпочала стрімко ширитися на сусідні із Харківщиною області. Сирена пролунала у ще п′яти регіонах на сході України.

alerts_map_ua_03-06-2024_00_30_00.png (987 KB)

alerts_map_ua_03-06-2024_00_30_00.png (987 KB)

Повітряні Сили повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога – “Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!”

О пів на першу ночі “Харьков Life | Харків” сповістив про ще одну ракету на область.

“Ворог завдав масованого удару по Змієву”, – повідомили тут у 0.43 і зауважили, що станом на цей час нові пуски не фіксуються. 

У 0.54 Повітряні Сили дали відбій по областях, крім Харківської. О 1.48 повітряну тривогу скасували і на Харківщині. Станом на цей час небо над усією Україною – чисте.

Раніше повідомлялося що вчора, 2 червня, росіяни атакували ракетою типу “Іскандер-М” місто Ізюм Харківської області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *