Переговори з Росією — Вадим Скібіцький спрогнозував, коли вони можуть початися — новини Україна

Мирні переговори з РФ можливі не раніше другої половини 2025-го — розвідка

© Hennadii Minchenko / Ukrinform/Future Publishing via Getty Images За словами Скібіцького, попри зростання виробничих можливостей РФ зараз, агресор вийде на їх плато до початку 2026-го.  

Представник ГУР МО Вадим Скібіцький не вірить, що війну в Україні можна закінчитися лише на полі бою, адже вона, як і будь-яка інша, повинна завершитися за столом перемовин. Під час інтерв’ю The Economist він спрогнозував, що вони можливі не раніше другої половини 2025 року, поки РФ не зустрінеться з серйозними “зустрічними вітрами”. 

За словами розвідника, навіть якби ЗСУ мали можливість відкинути окупаційні сили до кордону, війну це не закінчило б. Для цього потрібен договір. Зараз Київ та Москва якраз борються за “найвигіднішу позицію” перед потенційними переговорами.

“Російські військові виробничі потужності зросли, але досягнуть плато до початку 2026 року через брак матеріалів та інженерів”, — спрогнозував Скібіцький, додаючи, що і Київ, і Москва можуть залишитися без зброї. 

Нагадаємо, Глобальний саміт миру повинен відбутися у Швейцарії 15-16 червня. На нього запрошені від 80 до 100 країн, та ключовим є питанням, чи братиме участь Китай. Що ж стосується Росії, то тут позиція Києва є чіткою — на першій зустрічі цього формату агресора точно не буде.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *