Оновлення системи Delta – програма зможе розрізняти “своїх” та “чужих”

Система Delta отримає технологію Drone ID, щоб розрізняти

© Мілітарний портал Її розробили у Центрі інновацій Міноборони.

Українська військова інформаційна система Delta отримає технологію UA Drone ID, яка дозволить проводити ідентифікацію власних та ворожих безпілотних літальних апаратів. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Систему UA Drone ID розробили у Центрі інновацій Міноборони військові фахівці спільно з громадською організацією “Аеророзвідка” та компанією CossackLabs.

Її вже випробували в умовах бою у взаємодії з ударними дронами. Вона помітно підвищує ефективність та безпеку бойових завдань, дає військовим краще зрозуміти ситуацію на полі бою. Технологія посилить наліз та напрацювання варіантів кращого використання дронів. З’явиться можливість краще визначати, які саме безпілотники потрібні для тих чи інших завдань.

Як зазначив Михайло Федоров, нові можливості дозволять скоротити ураження безпілотників дружнім вогнем, зберегти багато дронів та аналізувати їх використання під час бойових дій.

Міністр назвав унікальним приклад спільної роботи військових цивільних з військовими щодо розробки та впровадження технологій. За його словами, інноваційність — одна з очевидних переваг українців над російськими окупантами.

Раніше повідомлялося, що система ситуаційної обізнаності DELTА розширює свій функціонал. До неї додасться модуль колективної онлайн-дешифровки і стрімінгу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *