Дніпропетровський коледж спорту отримає допомогу від Відділення НОК т…

Михайло Кошляк (третій праворуч). Джерело:  Федерація боксу і дзюдо

Михайло Кошляк (третій праворуч). Джерело: Федерація боксу і дзюдо

Відділення НОК України в Дніпропетровській області під керівництвом Михайла Кошляка допоможе відновити роботу Дніпропетровського фахового коледжу спорту, що постраждав від обстрілу РФ 2 квітня. Свого часу у ДФКС навчалися такі відомі українські олімпійці, як Ярослава Магучіх, Анна Рижикова, Денис Кесіль та інші провідні спортсмени.

Таке рішення було прийнято в ході чергового засідання Виконкому.

Зокрема, відділення НОК України в Дніпропетровській області виділило допомогу для відновлення навчального закладу. Також вирішили долучитись обласні федерації боксу й дзюдо (президенти федерацій Владислав Біндер та Григорій Король) та Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України (президент Сергій Самойленко).

“Сьогодні пройшло засідання Відділення НОК у Дніпропетровській області, ня якому ми підвели підсумки кварталу та виробили нову стратегію на подальшу роботу. А також виділили посильну допомогу Дніпропетровському коледжу, який вчора постраждав від ворожого нальоту. Дуже вдячні українським військовим, керівництву області та країни за те, що захищають нас. Я також вдячний керівникам федерацій, які відгукнулись і запропонували допомогу у відбудові ДФКС”, – заявив голова Відділення НОК на Дніпропетровщині Михайло Кошляк.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Крім цього, на засіданні Виконком прийняв ще декілька важливих рішень:

– затверджено кандидатури кращих спортсменів та тренерів у січні, лютому та березні цього року, погоджено пам’ятний знак, який їм вручатимуть;

– ухвалено надання допомоги команді з волейболу сидячі;

– продовжиться здійснення контролю над заняттями плаванням ветеранів війни з вадами здоров’я, додатково їх запросять для тренувань на бази Обласної школи вищої спортивної майстерності та Федерації дзюдо;

– найближчої п’ятниці олімпійці відвідають лікарню ім. Мечникова, після чого проведуть благодійну екологічну акцію “Посади дерево перемоги і миру”. Завершиться все традиційним легкоатлетичним забігом.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *