Окупанти планують затопити шість поромів біля Керченського мосту – ГУР

Росіяни топлять пороми біля Кримського мосту – ГУР

Окупанти планують потопити щонайменше шість поромів.

Росіяни готуються потопити другий пором у Керченській протоці біля Кримського мосту, який з’єднує окупований Росією Крим із материковою частиною Росії, щоб захистити його від атак України, повідомило у вівторок Головне розвідувальне управління Міноборони України (ГУР).

У ГУР заявили, що окупанти планують потопити як мінімум шість поромів та встановити між ними загородження, щоб створити захисну смугу перешкод перед Керченським мостом.

Це створить підводні перешкоди, які перешкоджатимуть будь-яким ворожим діям військово-морських сил або підводним діям, у тому числі за участю підводних човнів або підводних дронів. Загородження-бони плаватимуть на поверхні як захисна конструкція з перешкод, що перешкоджають руху таких суден, як кораблі або човни.

“Таким чином противник прагне захистити Керченський міст від подальших пошкоджень”, – йдеться у повідомленні ГУРу.

Розвідка повідомила, що це стало результатом «кілька успішних атак сил безпеки та оборони України» на міст через Керченську протоку, яка «зазнала серйозних пошкоджень», а «його ділянка дороги та залізничні колії постраждали від вибухів».

“Нещодавні удари по Керченському мосту вкотре погіршили становище угруповання військ противника на півдні України та викликали істеричну реакцію військового та політичного керівництва Москви”, – заявили в ГУР.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що ЗСУ продовжать завдавати ударів по тимчасово окупованому Криму та Керченському мосту.

ЗСУ знищили нафтобазу та склади російської армії в Жовтневому Червоногвардійському районі тимчасово окупованого Криму. Тоді через вибухи зупинили рух чотирьох поїздів далекого прямування.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *