Окупація Новоолександрівки — у Британії розповіли, якими можуть бути наслідки, карта — новини Україна

У Лондоні спрогнозували, які наслідки матиме ймовірна окупація села Новоолександрівка (карта)

© Facebook/Генштаб ЗСУ Наступною ціллю РФ на цьому напрямку може стати Воздвиженка. 

У розвідці Міноборони Британії зазначають, що окупаційні сили могли захопити населений пункт Новоолександрівка у Донецькій області. Це, якщо виявиться правдою, може створити загрозу для одного з основних шляхів постачання Сил оборони на сході країни — дороги Т-05-04, сказано в останньому звіті відомства. 

“Російські війська, ймовірно, взяли під контроль село Новоолександрівка, розташоване приблизно за 20 км на північ від Авдіївки Донецької області, — йдеться у повідомленні. — У цьому районі протягом 2024 року точилися запеклі бої, і Росія поступово просувалася вперед з моменту захоплення Авдіївки в лютому 2024 року”. 

У Лондоні прогнозують, що наступною ціллю РФ на цьому напрямку може стати Воздвиженка. Якщо окупанти захоплять і це село, то зможуть перерізати дорогу та порушити логістику захисників.

Нагадаємо, в AP вважають, що зараз стратегія Сил оборони називається “гнутись, але не ламатись”. Цим Київ хоче виграти час, необхідних для надходження на фронт необхідної кількості зброї та боєприпасів. Втрата деяких територій дозволила ЗСУ вести бойові дії з більш захищених позицій. Як наслідок, вони розгорнули гнучку оборонну стратегію “еластичної стрічки”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *