Не всім військовозобов’язаним треба йти до ТЦК для корекції даних у Резерв+

У застосунку Резерв+ є доступною опція виправлення даних онлайн без відвідин ТЦК

© Міністерство оборони України/Telegram Відповідна опція діє для деяких категорій військовозобов’язаних

У додатку Резерв+ стала доступною опція “Виправити дані онлайн”. Така опція доступна для військовозобов’язаних у двох випадках, пояснює заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко, яку цитує Урядовий портал.

Насамперед така опція доступна для військовослужбовця, який до цього часу перебуває на обліку. Опція працює для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі «Оберіг».

Так само працює онлайн-оновлення даних у разі, якщо додаток показує, що “дані не знайдено”. В такому випадку опція онлайн-виправлення даних доступна для усіх військовозобов’язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

“Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно – для цього не потрібно йти до ТЦК», – зазначає Катерина Черногоренко.

Раніше повідомлялось, що у додатку Резерв+ з’явився електронний військово-обліковий документ та QR-код для перевірки даних. Водночас користувачів попередили, що додаток розгортається на ресурсах, що підтримують його роботу, тому можуть бути тимчасові технічні незручності із користуванням.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *