Новітні РЕБ агресора – росіяни розробляють систему, здатну вимикати двигуни ворожих безпілотників

Нова розробка росіян глушитиме двигуни ворожих дронів: ISW

© Минобороны РФ Позатим у РФ випробовують комплексну систему для захисту своїх нафтобаз.

Російська компанія Trimix (3mx) розробляє систему радіоелектронної боротьби, здатну вимикати двигуни ворожих безпілотників, коли вони перебувають в повітрі. Про це повідомив Сергій Шандобило, директор з розвитку цієї компанії, котра розробляє системи РЕБ і засобів боротьби з безпілотниками. Він каже, що Trimix готовий представити нову розробку до кінця 2024 року.

Ці заяви навів у черговому своєму звіті Американський Інститут вивчення війни ISW. Дослідники констатують, що російські оборонні підприємства продовжують розвивати засоби РЕБ для захисту від ударів українських безпілотників.

Шандобило також заявив, що зараз 3mx на одній з нафтобаз проводить випробування комплексної системи “Тамерлан”, призначеної для захисту російських об’єктів від ударів безпілотників. Шандобило стверджує, що ця система може виявляти безпілотники на відстані до трьох кілометрів і відстежувати безпілотник на радарі на відстані до 500 метрів, доки система його не придушить.

Раніше командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахілес» Юрій Федоренко розповів, що Україна та Росія мають приблизний паритет за потужністю «окопних» засобів радіоелектронної боротьби, проте «централізований» РЕБ окупантів має перевагу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *