Наступ Росії влітку 2024 року прокоментував Олександр Коваленко — новини Україна

Експерт: Наступ на Торецьк — індикатор того, що щось у Росії пішло не по плану

© EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY Річ у тім, що цей напрямок РФ не розглядала для проведення там активних дій, пояснює Коваленко. 

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що протягом наступу Росії, який триває зараз, ворогові ще не вдалося реалізувати основні свої завдання. Як наслідок, тепер РФ застосовує тактику повзучого наступу, розповів він під час телемарафону. 

“Наступ на Торецьк — це індикатор того, що щось пішло не за планом. Цей напрямок і не розглядався, але ворог вирішив активізуватися і там, — наголошує Коваленко. — Адже зараз відбувається пошук”.

Росіяни сподівалися, що їм вдасться досягти успіху на харківському напрямку, пояснює експерт. Після цього окупанти планували здійснити атаки й на інших ділянках фронту, думаючи, що їм вдасться розтягнути ЗСУ. Але ці плани провалилися.  

Нагадаємо, в AP вважають, що зараз стратегія Сил оборони називається “гнутись, але не ламатись”. Цим Київ хоче виграти час, необхідних для надходження на фронт необхідної кількості зброї та боєприпасів. Втрата деяких територій дозволила ЗСУ вести бойові дії з більш захищених позицій. Як наслідок, вони розгорнули гнучку оборонну стратегію “еластичної стрічки”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *