Коли закінчиться наступ Росії — Олександр Коваленко зробив прогноз — новини Україна

ЗСУ вдасться зупинити повзучий наступ Росії восени — Коваленко

© Олександр Коваленко/Facebook До цього часу захисники повинні завдавати РФ великих втрат та сформувати власні резерви. 

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що, аби перехопити ініціативу на фронті, ЗСУ потрібно завдавати окупантам ще більших втрат у живій силі, аби РФ було важко компенсувати їх протягом місяця. Під час телемарафону він підкреслив, що це і є завданням оборони, в якій зараз перебувають захисники. 

Коваленко вважає, що ЗСУ вже близько до цієї мети. 

“У червні з прицілом на липень ми на це вийдемо, щоб восени вже ворога зупинити. Щоб вони вже не мали можливості такого повзучого наступу”, — прогнозує експерт.  

Паралельно з цим ЗСУ потрібно формувати й власні резерви. 

“У чому задум Росії: вони, діючи по всій лінії фронту, намагаються розмотувати наші резерви. А що таке резерв — це ті війська, які є не безпосередньо у бойових діях, але чекають моменту, коли ворог здійснить помилку, — пояснює Коваленко. —  Або коли ми створимо перспективи, аби на тій чи іншій ділянці перехопити ініціативу і витіснити ворога з певних рубежів”. 

Нагадаємо, в AP вважають, що зараз стратегія Сил оборони називається “гнутись, але не ламатись”. Цим Київ хоче виграти час, необхідних для надходження на фронт необхідної кількості зброї та боєприпасів. Втрата деяких територій дозволила ЗСУ вести бойові дії з більш захищених позицій. Як наслідок, вони розгорнули гнучку оборонну стратегію “еластичної стрічки”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *