Мобілізація у Росії 2023 — Кремль намагається компенсувати проблеми зі зброєю кількістю військових

Юсов: У Росії проблеми з озброєнням, та їх перевага — мобілізаційний потенціал

© Getty Images Звичайно, інколи є питання в якості підготовки цих військових. Та кількісно вони теж можуть завдати великої шкоди оборонцям. 

Великий мобілізаційний резерв – те, що дає Росії перевагу у війні проти України, заявив представник ГУР МО Андрій Юсов. Під час інтерв’ю “Укрінформу” він також зауважив, що оборонний комплекс країни-агресора сьогодні націлений на розконсервацію та модернізацію радянської техніки. 

“Насправді у них серйозні проблеми із сучасною оптикою, електронікою, чипами та схемами. Немає однозначного джерела, яке дозволило б їм вирішити проблеми. Ворог шукає снаряди для РСЗВ, артилерії, хоча це не високотехнологічна та сучасна зброя”, — сказав Юсов.

Мета Кремля – показати, що РФ може вести війну роками. Та Юсов називає це лише перебільшенням для пропаганди. 

“Уявимо собі нову хвилю мобілізації в Росії. Відразу з’являться питання навчання, озброєння, амуніції. За всіма цими напрямками у ворога є певні проблеми. Однак РФ не можна недооцінювати, – наголошує представник розвідки. – Адже у ворога залишається величезний мобілізаційний потенціал. Звичайно, питання в якості. Але й у кількості теж”. 

Нагадаємо, за даними ZN.UA в українських спецслужбах, В Кремлі підготували проєкт указу президента РФ Владіміра Путіна про оголошення мобілізації. Він буде підписаний наприкінці вересня

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *