Боєприпаси для ЗСУ – У Міноборони Естонії очікують подвоєння виробництва снарядів до кінця року

Глава Міноборони Естонії: Євросоюз має подвоїти виробництво боєприпасів до кінця року

© Defense Express “Ми бачимо, що європейські промислові потужності зросли, тож це позитивна тенденція”.

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що для допомоги Україні у війні проти Росії, Європейський Союз планує подвоїти виробництво боєприпасів. Про це повідомляє Bloomberg.

“Ми бачимо, що європейські промислові потужності зросли, тож це позитивна тенденція. Мабуть, до кінця року – або до початку наступного року – ми зможемо виробляти майже вдвічі більше, ніж виробляли в Європі роком раніше”, – сказав Певкур

У виданні зазначають, що ЄС прагнув швидко збільшити виробництво 155 мм артилерійських снарядів як для надання допомоги Україні, так і для поповнення своїх запасів. Але роки обмежених видатків залишили європейську оборонну промисловість непідготовленою до швидкого нарощування виробництва після вторгнення Росії в Україну у 2022 році.

Глава Міноборони Естонії не уточнив обсяги, яких, як очікується, досягне галузь, але в політичному документі Естонії, розісланому державам-членам цього року, йдеться, що блок має потужність для виробництва близько 300 тисяч снарядів на рік.

Подвоєння цієї цифри означатиме виробництво до 600 тисяч снарядів до кінця цього року, причому обсяг виробництва продовжуватиме зростати. Джерело, знайоме із ситуацією, повідомило, що наступного року потужність, як очікується, досягне 1 мільйона снарядів.

Раніше Міністр оборони Естонії Ганно Певкур закликав Євросоюз “зробити більше”, щоб Україна отримала обіцяну кількість боєприпасів. Він наголосив, що повільні темпи збільшення витрат на оборону та інвестицій у Європі є перешкодою як для підтримки України, так і для підвищення обороноздатності країн ЄС.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *