Мобілізація до російської армії – Львівський ТЦК показав, як вона може виглядати в Україні

У Львові показали, як може виглядати «справедлива» мобілізація

© Скріншот Youtube Чим завершаться співбесіди у разі, якщо їх вестиме не ТЦК

Львівська міська рада та львівський Центр рекрутингу української армії оприлюднили відеоролик, в якому показали «альтернативну» мобілізацію й те, чим можуть завершитися спроби переконати на співбесіді, що підстави для мобілізації є несправедливими.  

У ролику гротескно показали деяких чоловіків, які не хочуть мобілізуватися, бо мають «справку про третю групу інвалідності» (при добрій фізичній формі), намагаються уникнути мобілізації шляхом вступу до ЗВО, або мотивуючи свою відмову релігійними переконаннями чи тим, що «нехай депутати спочатку йдуть». 

Пізніше стає зрозуміло, що мобілізація українців відбувається в російську армію, яка захопила Львів, а співбесіди проводить російський офіцер.

Пізніше він, коли мобілізовані вже одягнені у російську форму й готуються до посадки у вантажівку, каже: «На Берлін?»   

«Коли ворог прийде у твій дім, він не ставитиме питань. Він віддаватиме накази», – зауважили у Центрі рекрутингу й запропонували долучатися до захисту країни сьогодні. 

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни США вважають, що Росія зважиться на вторгнення в країну НАТО набагато швидше, ніж називають експерти (через кілька років). За їхніми даними, агресор проводить реформи, спрямовані на розвиток довгострокового воєнного потенціалу.

Як і у випадку із захопленими територіями у межах Криму, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, Росія проведе мобілізацію місцевого населення для продовження своєї війни.

Путін поставив за мету відновити російську імперію і перекроїти міжнародний порядок. І ніщо не вказує на те, що він відмовився від цих планів. Детально про це пише огляда відділу міжнародної політики ZN.UA Володимир Кравченко у статті «Путін накинув оком на Європу. Які країни НАТО він атакує після України?»

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *