Як в армії РФ карають військових – на окупованій Донеччині на яму відправили 120 солдатів

На окупованій Донеччині за найменші провини на “яму” відправили 120 військових РФ – ЦНС

© EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY Після цього вони потенційно братимуть участь у “м’ясних штурмах”.

Командири російської армії садять за грати своїх підлеглих за найменшу провину. В окупованій частині Донецької області зараз на “ямі” перебувають 120 російських військових, повідомляє Центр національного спротиву.

“Незмінні підходи до формування та виховання бойового духу своїх Збройних сил на Росії спостерігаються на тимчасово окупованій Донеччині. За найменшу провину тут садять за грати, не дають їжі та води аби “вояка” у спеціальній атмосферу переосмислив своє призначення”, – йдеться у повідомленні. 

За даними ЦНС ті, хто потрапив на “яму” перетворюється у потенційного штурмовика, який буде брати участь у “м’ясних штурмах”.

У Центрі нацспротиву наголосили, що російські тюремники після підписання контракту з Міноборони РФ живуть не більше восьми місяців.

Нагадаємо, керівництво Слідчого комітету Росії та Міністерство оборони запустило нову схему наповнення армії окупантів. Тепер обвинуваченим і підозрюваним в обмін на підписання контракту обіцяють припинення кримінальної справи. Окупанти вдаються до таких кроків через зменшення у тюрмах кількості в’язнів. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *