FPV-дрони збивають російські БПЛА: в ISW розповіли, які в цьому є переваги

ЗСУ збивають російські безпілотники FPV-дронами: в ISW пояснили, що це дає

© Колаж, ZN.UA Сторони також ведуть “війну технологій”.

Українські військові за допомогою FPV-дронів збивають у повітрі російські безпілотники дальнього радіусу дії. У такий спосіб вдається зберегти дорогі дефіцитні ракети для засобів ППО, щоб знищувати пріоритетніші ворожі цілі.

Про це йдеться у щоденному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). Зокрема воїни ЗСУ вже успішно перехоплювали російські БПЛА Zala, “Орлан-10” і “Ланцет”.

Натомість аналітики поки не фіксували таких успіхів у армії РФ.

“Збройні сили України та російські війська змагаються між собою у тому, хто запровадить кращі технологічні рішення для оборони і атаки. Можливість ЗСУ швидше застосовувати інноваційніші методи ведення бойових дій має вирішальне значення для здатності України нівелювати переваги Росії у матеріальному забезпеченні”, ‒ підсумували в ISW.

Раніше аналітики інституту вказували, що Україна формує кілька нових бригад, але без своєчасних або недостатніх поставок західних озброєнь, навряд чи вдасться їх оснастити.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов говорив про те, “аби не вести війну до останнього українця, треба максимально залучати до воєнних дій сучасні технології”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *