Фортифікації у Харківській області — Володимир Зеленський розповів, де зупинилися росіяни — новини Україна

Росіяни не дійшли до бетонних укріплень у Харківській області. Вони приблизно на першій лінії оборони — президент

© Кирило Тимошенко / Telegram Першу та другу лінії будують військові, перебуваючи під постійним вогнем, наголошує він. 

Російські окупанти зараз перебувають приблизно на першій лінії оборони у Харківській області, до бетонних укріплень вони не дійшли, заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами. Вкиди, які стверджують про зворотне, він назвав маячнею. 

За словами гаранта, найглибше просування ворога там становить 10 кілометрів. На ділянках деяких бригад росіян взагалі не було й немає. 

“Перша лінія – це не кордон, там неможливо будувати, тому що через відповідну зброю, якою працювали росіяни, наші люди гинули”, — пояснив президент, додаючи, що першу лінію оборони захисники будували “під постійним вогнем”. 

Другу лінію також зводять військові, додав він. А от третя — це вже завдання місцевої влади, вона є найпотужнішою. 

“Не тому, що вони краще за військових, а просто тому, що вона далі від зброї, від снарядів, від обстрілів”, — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, експерт Олександр Коваленко відповів тим, хто критикує військове керівництво України через відсутність фортифікацій на цій ділянці фронту, пояснюючи, що для зведення укріплень кілометр від російського кордону — це екстремальна відстань. Її може долати і покриття дивізійної гармати, і міномети калібру 82-мм, і навіть для російських снайперів з гвинтівками Друганова така дистанція є осяжною. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *