Буданов заявив, що український спецназ уже в Криму

Буданов рекомендував цивільним уникати Кримського мосту: «Українські спецпризначенці вже у Криму»

© Соцмережі

Начальник к Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що на росіян очікують нові сюрпризи в Криму та рекомендував цивільним особам не  користуватись так званим Кримським мостом.

Він підкреслив, що для успішної оборони та контрнаступу ЗСУ потрібно контролювати акваторію Чорного моря та бути присутніми на півострові Криму. Для досягнення цієї мети Україна вже знищила чверть кораблів російського флоту, а РФ була вимушена передислокувати його вцілілу частину до узбережжя Кавказу, а також передислоковувати авіацію.

«Нашими успіхами ми надзвичайно завдячуємо мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відслідковувати усю оперативну обстановку на півострові і якнайшвидше передавати цю інформацію нам. Ми обіцяли, що в 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму, і ми цю обіцянку виконали. Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим «кримським» мостом.

Нагадаємо, раніше очільник СБУ Василь Малюк розповів, що у наступному році однією зі сфер уваги відомства буде Крим і Чорне море, українські спецпризначенці продовжать операції там. Малюк також додав, що мета Служби – більше ударів не лише по тимчасово окупованих територіях, але й по самій Росії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *