Безсмертний полк 2024 рік – у Росії скасували традиційну ходу

У Росії на 9 травня скасували акцію «Безсмертний полк»

© Скріншот Youtube Традиційний пропагандистський захід скасовується вдруге за війну

На святкування 9 травня у 2024 році у Москві не буде традиційного пропагандистського заходу – ходи «Безсмертний полк». Її скасували організатори пославшись на питання безпеки. У 2023 році цю акцію також скасовували.  

За словами співголови центрального штабу руху «Безсмертний полк» Єлєни Цунаєвой, акція скасована «у зв’язку з існуючими загрозами громадській безпеці», передає російське пропагандистське агентство «Интерфакс». Замість традиційної ходи з портретами родичів-військових часів Другої світової війни, пропонується розміщувати їх на громадському транспорті. 

Нагадаємо, що на парад 9 травня у 2023 році до Москви приїхали Аляксандр Лукашенка, президенти Казахстану, Киргизстану, Узбекистану, Таджикистану, а також прем’єр Вірменії. Аналітики Інституту дослідження війни (ISW) заявили, що Кремль намагався проведенням параду під час війни продемонструвати свій вплив у Центральній Азії.

Минулого року російський диктатор Владімір Путін заявив на параді, що «проти нашої батьківщини знову розв’язана справжня війна. Але ми дали відсіч міжнародному тероризму». 

Агентство Bloomberg, аналізуючи російський військовий парад у 2023 році, зазначило, що свято Путіна «переповнене доказами його поразки».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *