Фільм Тарантіно Кінокритик – режисер відмовився знімати фільм

Квентін Тарантіно передумав знімати фільм «Кінокритик» – ЗМІ

© Getty Images Він мав стати останнім фільмом режисера.

Квентін Тарантіно відмовився від зйомок фільму «Кінокритик», який мав стати 10-ю та останньою стрічкою у його режисерській кар’єрі. Про це повідомляє The Hollywood Reporter із посиланням на джерела.

Тарантіно працював над “Кінокритиком” уже кілька місяців. Дія фільму мала відбуватися у Каліфорнії 1977 року. Вважається, що Тарантіно надихнув на створення жорсткий кінокритик, якого сам режисер читав, коли був дитиною.

Очікувалося, що у стрічці зіграє Бред Пітт, який виконає роль Кліффа Бута – каскадера, якого він уже грав у «Одного разу в Голлівуді». Було незрозуміло, чи «Кінокритик» буде продовженням попереднього фільму або його спін-офом. Тепер стало відомо, що Тарантіно відмовився від ідеї стрічки.

Наскільки відомо, жодна студія не приєдналася до роботи над «Кінокритиком». Вважалося, що він може бути випущений разом із Sony, з якою режисер працював над «Одного разу в Голлівуді».

Джерела Variety розповіли про те, що Тарантіно не планує переписувати сценарій «Кінокритика» або доопрацьовувати його іншим чином. Натомість режисер вирішив повністю відмовитися від проєкту.

Про те, що він планує завершити режисерську кар’єру після зйомок 10 фільмів, Тарантіно заявив у 2021 році. Режисер вважає, що зараз саме той час, коли його кар’єра знаходиться на вершині, але після неймовірного піку настає не менш феєричний спад. Саме цього він хоче уникнути.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *