506 HIMARS для Польщі – країна отримає рекордну кількість ракетних систем

Польща матиме на озброєнні 506 установок HIMARS

© The Denver Post Більше – тільки у США.

У понеділок, 11 вересня, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак затвердив рамкову угоду про придбання компонентів для 486 пускових установок M142 HIMARS. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони Польщі.

“Я затвердив угоду на постачання 486 пускових систем HIMARS для польської армії. На поставки піде кілька років.

Буде складно адаптувати системи, інтегрувати пускові установки з польськими системами, але після дискусій з польською збройною промисловістю я можу запевнити, що ми здійснимо цю інтеграцію протягом двох років”, – запевнив Блащак.

За його словами, початок постачання цих систем буде наприкінці 2025 року. Міністр також повідомив, що разом із замовленими в 2019 році 18-ма системами, що становитимуть один дивізіон, Польща матиме 28 дивізіонів HIMARS.

Як відомо, у жовтні 2022 року Польща підписала угоду про купівлю 288 реактивних систем залпового вогню Chunmoo у рамках угоди з Південною Кореєю. Це аналог системи HIMARS, але з вдвічі більшим залпом ракет.

Таким чином, кількість загальна кількість новітніх РСЗВ на озброєнні Польщі сягне 800 одиниць. Більше ракетних систем на даний момент має тільки США.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *